Verkocht

Spierdijk

Spierdijkerweg 105 j

1641 LW

Spierdijk

€225.000

Ligging

Aan rustige weg, In woonwijk

Bouwjaar

1930

Status

Verkocht

Kenmerken

Overdracht

Vraagprijs

€225.000 k.k.

Aanvaarding

in-overleg

Status

Verkocht

Indeling

Kamers

2

Verdiepingen

1

Slaapkamers

1

Bouw

Ligging

Aan rustige weg, In woonwijk

Bouwjaar

1930

Voorzieningen

mecha-ventilatie, tv-kabel

Buiten

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte

53 m2

Inhoud

183 m3

Energie

Warm water

cv-ketel

Isolatie

dubbel-glas

Bekijk alle kenmerken

Omschrijving

Uw (t)huis begint bij ons!

Het voormalige R.K. Rusthuis St. Theresia is in 2011 compleet verbouwd met meerdere appartementen. En wij kunnen nu dit heerlijke appartement aan de Spierdijkerweg 105 J te koop aanbieden! Voor de huidige eigenaar was dit appartement een heerlijk thuis. Maar het is tijd voor iemand anders om hier zijn thuis van te maken!

Het appartement is te bereiken via de gemeenschappelijke entree en hier proef je nog de authentieke sfeer van vroeger met een sausje van nu. Met de trap ga je naar de 1e verdieping van het gebouw om bij het appartement te komen. Een heerlijke lichte woning met hoge plafonds en moderne afwerking. Hier zul je jezelf snel thuis voelen!

De actieve vereniging van eigenaren is gezond en de servicekosten bedragen €101,- per maand.

Door de centrale ligging zijn diverse voorzieningen op korte afstand gelegen. Denk aan diverse sportverenigingen, huisarts, fysio en basisschool. Voor de basisvoorzieningen ga je naar De Goorn met twee supermarkten, bakker, slager en diverse andere winkels. Ideaal zijn de diverse uitvalswegen en de snelweg A7 met goede verbindingen naar de omringende grote steden zoals Purmerend en Hoorn.

INDELING: Entree, meterkast (4 groepen, 1 kookgroep en 2 aardlekschakelaars) inbouwkast met CV ketel (Intergas uit 2011) en ventilatie unit, nette deels betegelde toilet met wandcloset en fonteintje, woonkamer voorzien van openslaande deuren naar het balkon, open keuken in rechte opstelling voorzien van diverse inbouwapparatuur, ruime slaapkamer en een nette betegelde badkamer voorzien van badmeubel, inloopdouche en wasmachine aansluiting. Het gehele appartement is voorzien van laminaatvloer.

Een heerlijk appartement waar je jezelf direct thuis zult voelen! Ben je benieuwd of dit jouw nieuwe thuis kan worden? Maak dan een afspraak voor een bezichtiging en we nemen je graag mee voor een rondleiding!

Bekijk alle kenmerken

Foto's

25+ 25+ 25+ 25+ 25+ 25+ 25+ 25+ 25+ 25+ 25+ 25+ 25+ 25+ 25+ 25+ 25+ 25+ 25+ 25+ 25+ 25+ 25+ 25+ 25+ 25+ 25+ 25+ 25+ 25+

Plattegronden

Woningzoekende

Meld je aan als woningzoekende!

Als eerste op de hoogte van het nieuwe woningaanbod van Braas & Partners!

Aanmelden woningzoekende Meer informatie

Hypotheek

Hoeveel kun u maximaal lenen?

Advies op maat, voor elke situatie.

Onafhankelijk hypotheekadvies Meer informatie