Nuchter en eerlijk Noord Hollands advies!
23 augustus 2010

Prijsdaling koopwoningen opnieuw kleiner

De prijzen van verkochte bestaande koopwoningen waren in juli gemiddeld 0,9 procent lager dan in juli 2009. De prijsdaling van koopwoningen is in de eerste zeven maanden van 2010 geleidelijk aan kleiner geworden. Dit blijkt uit de ontwikkeling van de prijsindex bestaande koopwoningen van het CBS en het Kadaster.

Hoekwoningen waren ongeveer even duur als een jaar eerder. Alle andere woningtypen waren goedkoper. De prijsdaling van vrijstaande woningen, over het algemeen het duurdere type woning, was met 2,0 procent het grootst.

Niet in alle provincies waren de prijzen lager. In Utrecht, Friesland en Groningen waren de prijzen iets hoger dan een jaar eerder, in Friesland al voor de vierde maand op rij. Ten opzichte van juni 2010 stegen de verkoopprijzen van bestaande koopwoningen in juli met 0,6 procent. In Zeeland, Noord-Brabant en Limburg veranderden de huizenprijzen niet of nauwelijks, in de overige provincies stegen de prijzen.

Ruim 12 duizend bestaande woningen wisselden in juli van eigenaar. Dat is 7,5 procent minder dan in juli 2009. Van alle woningtypen werden minder huizen verkocht, met uitzondering van de vrijstaande woningen. Desondanks werden er in de eerste zeven maanden van 2010 iets meer woningen verkocht dan in dezelfde periode in 2009.

 

 

 

Meer nieuws...

Digitale polisinzage

 Inloggen voor online polisinzage

Klik hier om uw wachtwoord en/of gebruikersnaam op te vragen


Zoeken


Geef uw mening over


Nieuws

60 procent zzpers slecht verzekerd tegen arbeidso...
23 januari 2012


Lees meer...

Zorgen over Baanverlies
17 januari 2012


Lees meer...

Pensioenleeftijd werknemers ruim 63 jaar
17 januari 2012


Lees meer...

Intensieve aanpak verzekeringsfraude
17 januari 2012


Lees meer...

Prijs opstalverzekering daalt niet
17 januari 2012


Lees meer...

Consument moet bijbetalen voor tandarts
17 januari 2012


Lees meer...

Wij wensen u een voorspoedig 2012!
2 januari 2012


Lees meer...

Premie aanvullende verzekering stijgt met 10 proce...
8 november 2011


Lees meer...

Tweeverdieners kunnen meer lenen
7 november 2011


Lees meer...

Verzekeraars neuzen op Facebook
7 november 2011


Lees meer...

CPB: Zorgkosten ouderen moeten omhoog
7 november 2011


Lees meer...

Wanbetalers zorg harder aangepakt
7 november 2011


Lees meer...