Nuchter en eerlijk Noord Hollands advies!

Permanente alarmbewaking voor intensieve veehouderij

Een goed functionerend alarmsysteem is niet alleen wettelijk verplicht, het is ook onmisbaar vanuit een oogpunt van dierwelzijn en –gezond­heid. Interpolis en andere verzekeraars stellen daarnaast nog aanvullende eisen aan de installatie van het systeem en de adequate opvolging van een alarmsignaal. Over dit laatste punt ontstaat na een schade nogal eens discussie.

Semafoon
Veel ondernemers hebben de alarminstallatie laten aansluiten op een telefoonkiezer met doormelding naar hun mobiele telefoon. Een weinig betrouwbare methode, omdat een telefoonkiezer door onweer of inductieverschijnselen gemakkelijk defect kan raken. Ook bij uitval van het openbare elektriciteitsnet kan de doormelding van een alarm blokkeren, omdat in die situatie naast het vaste telefoonnetwerk veelal ook het gsm-netwerk overbelast of defect is. Tot nu toe was een semafoon dan ook het meest betrouwbaar. Het semafoonnetwerk heeft een beter bereik en is minder snel overbelast dan het gsm-netwerk.

Nagenoeg 100% zeker­heid
Als u nagenoeg 100% zeker­heid wilt hebben, kunt u een systeem voor permanente alarmbewaking laten aanleggen. Op uw bedrijf wordt dan een bewakingssysteem geļnstalleerd dat continu in verbinding staat met een centrale meldkamer. Op die manier kan de bemanning van de meldkamer permanent het functioneren van het alarmsysteem op uw bedrijf in de gaten houden. Ontstaan er problemen met het alarm of het doormelden daarvan, dan zien zij dit direct. Vervolgens informeren zij u of uw plaatsvervanger, zodat er maatregelen genomen kunnen worden om (mogelijke) verstikkingsschade te voorkomen. Door het persoonlijke contact heeft de meldkamer de zeker­heid dat de alarmmelding goed is ontvangen.

Lager eigen risico
Interpolis ondersteunt de investering in een permanente alarmbewaking door bij een verstikkingsschade uw eigen risico met 50% te verlagen.

Wilt u meer informatie neem dan contact met ons op.

Digitale polisinzage

 Inloggen voor online polisinzage

Klik hier om uw wachtwoord en/of gebruikersnaam op te vragen


Zoeken


Geef uw mening over


Nieuws

Avero Achmea past per 1 Mei vergoedingen mondzorg ...
2 mei 2012


Lees meer...

Werkgevers hebben ook zorgplicht zelfstandigen.
27 maart 2012


Lees meer...

Kritiek NMA Op vergelijkingswebsites
20 februari 2012


Lees meer...

Inboedelverzekering is iets duurder
20 februari 2012


Lees meer...

Maatregelen tegen hoge hypotheekrente
20 februari 2012


Lees meer...

Helft bedrijven blijft onveilig na bedrijfsongeval...
20 februari 2012


Lees meer...

60 procent zzpers slecht verzekerd tegen arbeidso...
23 januari 2012


Lees meer...

Zorgen over Baanverlies
17 januari 2012


Lees meer...

Pensioenleeftijd werknemers ruim 63 jaar
17 januari 2012


Lees meer...

Intensieve aanpak verzekeringsfraude
17 januari 2012


Lees meer...

Prijs opstalverzekering daalt niet
17 januari 2012


Lees meer...

Consument moet bijbetalen voor tandarts
17 januari 2012


Lees meer...