Braas & Partners B.V.
Wieder 6, 1648GB De Goorn
Tel: 0229-544333 Fax: 0229-544555
Email: info@braasenpartners.nl
Correspondentieadres:
Postbus 38, 1633 ZG Avenhorn
Klantenservice
Verzekering op orde!In Nederland beschikken we met z’n allen over zo’n 700.000 caravans en vouwwagens. De meeste gaan in het najaar ‘op stal’ en komen daar pas in het voorjaar of tegen de zomer weer uit. Caravanstallingen zijn er in alle soorten en maten. Misschien geeft u op uw bedrijf ook een aantal caravans onderdak. De vraag is dan of u realiseert dat dit gevolgen kan hebben voor uw verzekeringsdekking, en dan vooral voor de dekking van het aansprakelijkheidsrisico.
Bedrijfsmatig karakter
Voor veel boeren en tuinders betekent het stallen van één of meer caravans op het bedrijf niets anders dan een vriendendienst voor familieleden of kennissen. Zeker als u daar alleen (gratis) de ruimte voor ter beschikking stelt zonder uitdrukkelijk de zorg voor de caravans op u te nemen, zullen er bij schade niet zo gauw problemen ontstaan. Maar voor een aantal collega’s – en misschien ook wel voor u – is het stallen van caravans een belangrijke bron van (neven)inkomsten geworden. Kent u de risico’s ook voldoende bij aansprakelijkheid voor schade aan deze caravans? Denk bijvoorbeeld aan glasschade door hagel op de caravan, of schade aan de caravan bij het verrijden ervan.
In geval van aansprakelijkheid voor schade aan één van de gestalde caravans bestaat namelijk een grote kans dat een maatschappij vergoeding weigert als blijkt dat die schade niet is ontstaan tijdens werkzaamheden voor uw agrarisch bedrijf en u de maatschappij niet heeft geïnformeerd over de stalling op uw bedrijf. Als u de caravanstalling bij ons op goede wijze laat verzekeren voorkomt u een hoop narigheid.
Neem vandaag nog contact met ons op!
Dus: stalt u bedrijfsmatig caravans op uw bedrijf? Neem dan vandaag nog contact met ons op, want u zult de polis moeten laten aanpassen aan uw huidige situatie.
Tips bij caravanstalling
Tenslotte: om als houder van een caravanstalling zo min mogelijk risico’s te lopen en zoveel mogelijk problemen te vermijden, geven we u nog graag een paar nuttige tips:
•Verplicht de huurders van een stallingplaats hun eigendommen te verzekeren tegen brand en diefstal.
•Eis dat gasflessen en brandgevaarlijke materialen uit de caravan worden gehaald en dat de caravankoppeling is voorzien van een zogeheten disselslot.
•Leg afspraken met huurders van een stallingplaats schriftelijk vast in een overeenkomst. Bepaal in die overeenkomst dat caravans alleen door u en niet door de huurders verplaatst mogen worden.
Wilt u meer informatie neem dan contact met ons op.
Digitale polisinzage
Inloggen voor online polisinzage
Klik hier om uw wachtwoord en/of gebruikersnaam op te vragen
Zoeken
Geef uw mening over
Nieuws